İçeriğe geç
MEVLÜTMUFTI
Novia Lucida Beach

Özel otel transferi

Antalya Havalimanı – Novia Lucida Beach Transferi

Haritada gör
Havalimanına mesafe
56 km
Yolculuk süresi
~57 dk
Başlayan fiyat · araç başı
€80

Novia Lucida Beach hakkında

Novia Lucida Beach, Çamyuva bölgesinde, Antalya Havalimanı'na (AYT) yaklaşık 56 km mesafede yer alır. Özel transferle kapıdan kapıya yolculuk yaklaşık 57 dakika sürer. Şoförünüz sizi gelen yolcu salonunda isminizin yazılı olduğu tabelayla karşılar, bavullarınıza yardım eder ve Wi-Fi ile soğuk içeceklerin bulunduğu konforlu, klimalı araçla doğrudan otel girişine götürür.

Novia Lucida Beach transfer fiyatları

Fiyatlar araç başı ve tek yöndür. Gidiş-dönüş = 2 × tek yön.

  • Maybach VIP Vito

    5 yolcuya kadar

    €80

  • VIP Minibus

    9 yolcuya kadar

    €100

  • Large VIP Minibus

    12 yolcuya kadar

    €110

Her Transfere Dahil Olanlar

  • İsimle karşılama

    Şoförünüz Antalya Havalimanı gelen yolcu salonunda adınızın yazılı olduğu tabelayla sizi bekler.

  • Bagaj yardımı

    Bavullarınızı terminalden araca ve otel lobisine kadar taşırız.

  • Mercedes Vito ve VIP minibüsler

    Çiftler, aileler ve gruplar için VIP iç donanımlı, modern ve tertemiz araçlar.

  • Wi-Fi, TV ve ikramlar

    Ücretsiz Wi-Fi, TV ekranları, klima, soğuk su ve soft içecekler.

  • Özel, konforlu ve güvenli

    Araçta yalnızca siz ve yakınlarınız, belgeli şoförler ve tam yolcu sigortası.

  • Uçuş takibi

    Uçuşunuzu takip ederiz — erken ya da geç inseniz de şoförünüz ek ücret olmadan bekler.

  • 7/24 WhatsApp desteği

    Dilediğiniz zaman yazın; İngilizce, Almanca, Rusça, Felemenkçe ve Türkçe yanıt veriyoruz.

Sık sorulan sorular

Novia Lucida Beach Antalya Havalimanı'na ne kadar uzaklıkta?

Novia Lucida Beach, Antalya Havalimanı'na (AYT) yaklaşık 56 km mesafededir. Trafiğe bağlı olarak yolculuk yaklaşık 57 dakika sürer.

Antalya Havalimanı'ndan Novia Lucida Beach oteline özel transfer ne kadar?

Novia Lucida Beach özel transfer fiyatları araç başı (tek yön) €80'dan başlar — kişi başı değildir. İsimle karşılama, bagaj yardımı ve soğuk içecekler dahildir.

Şoför beni Antalya Havalimanı'nda nerede karşılayacak?

Şoförünüz gelen yolcu salonunda adınızın yazılı olduğu tabelayla bekler. Uçuşunuzu takip ettiğimiz için rötarlarda ek ücret alınmaz.

Bu transferi ayırt

Antalya Havalimanı'ndan (AYT) Novia Lucida Beach (Çamyuva) oteline özel transfer: 56 km, yaklaşık 57 dakika. Araç başı sabit fiyat, isimle karşılama ve 7/24 WhatsApp desteği.

Özel Transfer Arama

Çamyuva bölgesindeki diğer oteller

Tüm oteller